Zalety życia w Hiszpanii

Życie w Hiszpanii nie bez powodu pozostaje jednym z najbardziej pożądanych pragnień. Kraj ten jest przesiąknięty bogatą kulturą i nowymi tradycjami, które tylko czekają na Ciebie. Liczba osób planujących osiedlenie się w Hiszpanii rośnie z dnia na dzień. Niezależnie od tego, czy mieszkałeś w Hiszpanii przez jakiś czas, czy nie, z pewnością zakochasz się w tym, co ten kraj ma do zaoferowania. Dlatego chcemy podzielić się z Tobą zaletami mieszkania w Hiszpanii!

Państwo o najwyższym poziomie zdrowia na świecie.

Według badania przeprowadzonego przez Bloomberg Healthiest Country Index, Hiszpania uzyskała wynik 92,7 w 100-punktowej skali. Jest to najlepszy wynik spośród wszystkich 167 krajów uwzględnionych w badaniu. Oznacza to, że Hiszpania awansowała z siódmego miejsca w poprzednim badaniu na pierwsze. Badanie ocenia szereg czynników, takich jak nawyki żywieniowe, opieka zdrowotna, oczekiwana długość życia, środowisko, otyłość, palenie tytoniu i inne.

Przewiduje się, że Hiszpania będzie cieszyć się najwyższą średnią długością życia na świecie w przeciągu zaledwie kilku lat, na poziomie prawie 86 lat. Jednym z czynników przyczyniających się do tego jest stosowana w tym kraju dieta śródziemnomorska, w tym zwłaszcza oliwa z oliwek i orzechy.

Słonecznie i przyjemnie

Hiszpania ma do zaoferowania różnorodne krajobrazy. Od zielonych gór z oszałamiającymi widokami i słonecznymi plażami po przytulne restauracje w portach. Wraz z różnorodnością terenu przychodzi także zróżnicowana pogoda. Możesz wybrać Costa Blanca, która ma klimat śródziemnomorski o wysokiej wilgotności, lub Costa Cálida, która ma klimat subtropikalny o niskim poziomie wilgotności. Istnieją więc niezliczone możliwości stworzenia własnego raju na słonecznym wybrzeżu. Skorzystaj więc z okazji i rozpocznij drogę do wymarzonego domu z pomocą Best of Spain!

Chcesz dowiedzieć się, która lokalizacja jest dla Ciebie odpowiednia? Skontaktuj się z

nami, a pomożemy Ci wybrać odpowiedni rejon w oparciu o Twoje oczekiwania

 

Bogata kultura i historia

Kultura Hiszpanii opiera się na różnorodnych fundamentach historycznych. Są to głównie wpływy przedrzymskiej kultury celtyckiej i iberyjskiej. Większość ludności kraju jest wyznania katolickiego, co odzwierciedlają obchodzone święta. Przykładami takich świąt są obchody ku czci św. Jakuba (Dia de Santiago) i Wielki Tydzień (Semana Santa).

Istnieje również wiele uroczystości dla tych, którzy nie są religijni. Na przykład coroczny festiwal walki na jedzenie La tomatina, podczas którego wszyscy uczestnicy rzucają w siebie pomidorami przez 1-2 godziny. Krótko mówiąc, w Hiszpanii jest mnóstwo atrakcji dla całej rodziny.

Czy ty też chcesz zostać w Hiszpanii? Skontaktuj się z nami, a my zarezerwujemy spotkanie!